Narzędzia Ogrodowe

Twój garaż jest za mały, by zmieścić tam coś jeszcze poza samochodem? Sprawia to, że w ogrodzie leży mnóstwo narzędzi ogrodowych, które właściwie nie mają swojego miejsca? Koniec z tym! Mamy rozwiązanie na ten bałagan. Drewniany domek narzędziowy to to, czego potrzebujesz. Mały, elegancki, świetnie prezentujący się w każdym otoczeniu. Tak po krótce można go opisać.

Te niepozorne konstrukcje sprawią, że narzędzia ogrodowe nie będą ginąć oraz ogród stanie się miejscem bardziej przyjaznym dla dzieci. Drewniany domek na narzędzia ogrodowe, mimo że jest zazwyczaj niewielkich rozmiarów, wykonywany jest z równie trwałego gatunku surowca, jak projekty przeznaczone do mieszkania. Najlepsze do tego celu są drzewa charakterystyczne dla terenów Syberii bądź Skandynawii. Panujący tam surowy klimat, przyczynia się do zwiększenia odporności drewna względem takich czynników jak niekorzystne warunki pogodowe, szkodniki żerujące w drewnie, czy zarodniki grzybów. Domki na narzędzia ogrodowe wykonywane są przede wszystkim w technologii szkieletowej oraz „pióro i wpust”. Druga z nich uważana jest jednak za trwalszą. Wzajemne łączenie balików powoduje, że konstrukcja stanowi jedną całość. Nie istnieje szkielet, od którego w przyszłości mogłyby odpadać elementy.

Narzędziówki prezentują się świetnie, ponieważ wyposażane są w okna i drzwi z tego samego surowca, natomiast dach pokrywany jest, według życzenia klienta, klasyczną papą lub kolorowym, różnokształtnym gontem. Wszystko to sprawia, że ogród jest nie tylko uporządkowany, ale również piękniejszy.